NUMMER FW’26
I vårt nya FW’26-nummer tar vi med dig till södra Frankrike och Renée och Jans bröllop som var ett firande av kärlek, vänskap och stil. Vi möter även Louis Abel-grundaren Jimmy Loutfi i en nära intervju om hur hans egna vigselringar blev starten på ett nytt kapitel inom fine jewelry, och blickar mot New York Bridal Fashion Week för silhuetterna, detaljerna och idéerna som sätter tonen för nästa säsong.
Sweden Entertainment Group
Sweden Entertainment Group – skapar magi på ert bröllop
Planerar ni ett exklusivt bröllop? Stort grattis, vad roligt! Att gifta sig är ett av de större besluten man tar i sitt liv och dagen bör firas som den ska – stort!
Vad ni än söker i underhållningsväg för denna stora dags olika delar – vigsel, mingel, nedslag under middagen, fest, bröllopsvals, DJ etc – finns vi här för att hjälpa er med den ultimata underhållningsupplevelsen, allt utifrån era önskemål.
Musikalisk underhållning är vårt fokus men vi erbjuder även en mängd annat. Fråga oss gärna!
Självklart hjälper vi er även med projektledning & dramaturgi samt teknik & tekniker om inte det ingår i bokad lokal samt även livefilmning & bildmixning om så önskas.
SEG älskar bröllop, varmt välkomna!

